SAYIN ADNAN OKTAR’IN 15 TEMMUZ 2016’NIN HEMEN AKABİNDE DEMOKRASİ ZAFERİMİZİ KONU ALDIĞI, ULUSLARARASI BASINDA ÇIKAN MAKALELERİNİN BİR KISMI

Sayın Adnan Oktar, 15 Temmuz sonrası uluslararası basında Türkiye, Sayın Erdoğan ve hükümet karşıtlığı yapmaya çalışanlara da fırsat vermemiş, gecesini gündüzüne katıp Türk milletinin 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını ve demokrasi zaferimizi anlattığı, Sayın Erdoğan’a ve hükümete sahip çıktığı birçok makale kaleme almıştır.

Dünya çapında, Türkiye ve milli liderimiz Sayın Erdoğan aleyhtarlığına da yine Sayın Adnan Oktar izin vermemiştir.

Adnan Bey’in 15 Temmuz gecesi ve sonrası canını ortaya koyarak verdiği bu mücadelesi ortadayken sözde derin devlet adına ortaya çıkan, özünde ise İngiliz derin devletinin uşağı olan, ağababaları karşısında tir tir titreyen birtakım şahısların Adnan Bey’i vatana ihanetle suçlamaya kalkışmaları inanılır gibi değildir. Bu kişilerin şunu zihinlerine kazımaları gerekir burada bir tane devlet vardır o da şanlı Türkiye Cumhuriyeti Devleti’dir. Ve Sayın Adnan Oktar ve TBAV camiası bu kutlu Devletin bekası ve kıyamete kadar sapasağlam ayakta durması için tüm varlığını (Allah rızası için) feda etmeye hazırdır. Bu, en ufak bir gök gürültüsünde yatağın altına saklananların, vatan için kahramanlığı sadece izledikleri dizilerden bilenlerin, ufku ve ideali akşam yiyeceği bir tas çorba ile sınırlı olup bir kap yemek için her şeyini vermeye hazır olanların asla anlayamayacakları çok yüksek bir ruh ve karakterdir.

Şu bir gerçektir ki;

Asıl vatana ihanet içinde olanlar, Adnan Bey’in bu yerli ve milli çalışmalarını sekteye uğratmaya çalışanlardır.

Asıl vatana ihanet içinde olanlar, Adnan Bey’in devlete, millete verdiği faydaların katrilyonda birini dahi vermemiş olan birtakım hasutlardır.

Asıl vatana ihanet içinde olanlar, Sayın Erdoğan’ı ve hükümeti ilk fırsatta yurt dışına karalamaya çalışan bu sebeple de Adnan Bey’in devlet millet lehine yaptığı yurt dışı faaliyetlerini engellemeye çalışanlardır.

Sayın Adnan Oktar’ın tüm hayatı şerefle ortadadır. Adnan Bey, ömrünü devletine hizmete vakfetmiş gerçek bir vatanseverdir.