SAYIN ADNAN OKTAR’IN 15 TEMMUZ 2016 DARBE GİRİŞİMİNDE SAYIN ERDOĞAN’A, DEVLETİMİZE VE HÜKÜMETİMİZE VERMİŞ OLDUĞU TAM DESTEĞİ GÖSTERİR TWITTER PAYLAŞIMLARI – 1

 • Sayın Adnan Oktar, 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin ilk saatlerinden itibaren darbe girişiminin başarılı olması durumunda ilk hedef olacağını bile bile hem A9 TV canlı yayınları hem de sosyal medya hesaplarından darbe girişiminin geçersiz olduğunu açıklayan ilk ve tek kişidir:

“Meşru demokratik hükümet geçerli olan hükümettir. Fitne katilden beterdir. Askerimiz aklı başındadır, demokrasiyle her şey çözümlenir.”

23:54 – 15 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi fitneyi yatıştıran çok önemli açıklamalarıyla hukuksuzca hükümetimizi ve Sn. Erdoğan’ı devirmeyi hedefleyen FETÖ’nün oyununu bozmuştur:

“Demokrasi en akıllı yoldur. Türkiye’de demokrasi dışında bir yol yoktur. Askerimiz demokrasiden taviz vermez, askerin vicdanı temizdir.”

23:55 – 15 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe girişiminin ilk saatlerinde halkımızı birlik ve beraberliğe davet ederek asker, polis ve milletin ele ele bu darbeyi sonlandırmaları gerektiğini dile getirmiştir:

“Türkiye hep bütünlük kardeşlik beraberlik ruhu içinde hareket eder. Askerle, devletle, polisle bir bütünüz, kargaşa kabul etmeyen ülkeyiz.”

23:56 – 15 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe girişiminde ordumuza sahip çıkarak askerimiz üzerinde FETÖ’nün oynadığı sinsi oyunu bozmuştur:

“Ordumuzun yeri sadece PKK ile çatışmadır. PKK ile aslanlar gibi mücadele ediyorlar. Ordumuzun görevi vatan müdafaasıdır.”

00:57 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, halkımızı birlik olmaya çağırıp ordumuza sahip çıkarak, İngiliz derin devletinin bütün planlarını bozmuştur:

“Ordumuzun yeri vatan müdafaasıdır. İngiliz derin devletinin hiçbir oyununa baş eğmeyiz. Milletimiz, ordumuz, askerimiz bir bütünüz.”

00:58 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi devlet yetkililerinden, siyasilerden, parti liderlerinden henüz bir açıklama gelmemişken FETÖ’nün hain darbe girişimine karşı halkımızı birlik olmaya çağırarak bu fitneyi durduran ilk ve tek kişidir:

“Kardeşi kardeşe kırdıracak bir şeye ne ordumuz ne polisimiz ne milletimiz müsaade etmez. Türkiye’ye oyun oynamaya çalışanlar boşa uğraşıyor.”

00:59 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, 15 Temmuz gecesi FETÖ’nün oyununu bozmak için parti liderlerini açıklama yapmaya davet eden ilk ve tek kişidir:

“Sayın Kılıçdaroğlu ve Sayın Bahçeli’den canlı yayında açıklama yapmalarını istirham ediyoruz.”

01:00 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi İslam’ın sancaktarlığını yapan Türkiye’mizi hedef alan İngiliz derin devletine karşı ölümü göze alarak meydan okuyan ilk ve tek kişidir:

“Bu vatana bu millete bir şey olmaz. Bu vatan bu millet İslam’ın nurunu yaymakla görevli, kimse devlete millete zeval veremez.”

01:02 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi FETÖ’nün askerimize oynadığı oyuna karşı Mehmetçiğimizi uyarmış, Mehmetçiklerimize kışlalara dönme çağrısında bulunarak olayları en akılcı şekilde yatıştırmıştır:

“Mehmetçik kışlasına dönsün. Bir yanlışlıkla bir olay gelişmiş olabilir, onların yeri vatan müdafaası, tankların namlusunun döneceği yer PKK.”

01:03 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi iç savaş çıkarmayı hedefleyen kahpelerin oyunlarını bozmak için kardeşin kardeşe saldırmasının çok büyük günah olduğunu söyleyerek fitneyi durduran çok önemli açıklamalarda bulunmuştur:

“Emniyet Müdürlüğü’ne saldırmak çok vahim bir olaydır ve çok büyük günahdır. Kardeşin kardeşe saldırması çok büyük günah olur.”

01:05 – 16 Temmuz 2016

 • Sn. Adnan Oktar, darbe gecesi mükemmel bir devlet aklı ve devlet terbiyesiyle askeri güzellikle kışlalara geri çekilmeye davet ederek halkımızla askerimizi karşı karşıya getirmek isteyenlerin oyununu bozmuştur:

“Mehmetçik kışlaya dönsün bu fitne bir an önce yatışsın. Türkiye’nin böyle bir döneminde yapılan çok büyük bir günah olur Allah korusun.”

01:06 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi askerimize fitneye itaat olmayacağını söyleyerek yaşananların ordunun içindeki bir çetenin darbe girişimi olduğunu ilan etmiştir:

“Fitneyi uygula diye emir kabul edilmez, polise bomba at diye emir veriliyorsa bu emir hiçbir şekilde kabul edilmez.”

01:07 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi hem askerimize fitneye itaat olmayacağını söyleyerek FETÖ’nün büyük bir oyununu bozmuştur:

“Polisi bombala, polise ateş aç diye verilen emre hiçbir şekilde itaat edilmez. Polisimiz de askerimiz de bizim canımız.”

01:10 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbeyi planlayan herkesi başarılı olmalarının imkansız olduğunu vurgulayarak geri çekilmelerini söylemiş, bu şeytani girişimden mutlaka geri dönülmesi gerektiğini belirtmiş, fitneyi sonlandırmaya yönelik çok önemli açıklamalarda bulunmuştur:

“Bu işin arkasında kim varsa şeytandan Allah’a sığınsın ve geri çekilsinler.”

01:10 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, devletimizin, milletimizin, askerimizin ve polisimizin bir bütün olduğunu belirterek ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kasteden FETÖ’ye meydan okumuştur:

“Elinizden geleni ardınıza koymayın bu milleti yıkamazsınız. Biz bütünüz Devlet de asker de polis de bizim.”

01:11 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, bilinçsizce ne olduğunu bilmeden sokağa çıkan askerimizi güzellikle kışlalara çekilmeye davet ederek FETÖ’nün halkla askeri karşı karşıya getirme oyununu bozmuştur:

“Biz bu işi hiç olmamış kabul edelim onlar da pişmanlıklarını dile getirsinler, bu konu şefkatle kapansın. Hemen kışlaya çekilsinler.”

01:12 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, neye alet edildiğinden habersiz bir biçimde sokaklara sürülen askerimizin pişmanlıklarını dile getirerek kışlalara geri çekilmeleri çağrısında bulunmuş FETÖ’nün askerimizle polisimizi karşı karşıya getirme oyununu bozmuştur:

“Mehmetçik de bizim kuzumuz, polise silah doğrultmaya yönelik bir emir hiçbir zaman kabul edilmez. Nadim olsunlar, geri çekilsinler.”

01:14 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi halkımızı tevekkülsüz bir tutuma karşı uyarmış ve FETÖ tehlikesine karşı halkımızı teyakkuzda olmaya davet etmiştir:

“Milletimize geçmiş olsun. Ama sakın heyecana kapılıp tevekkülsüz bir üslup tavır gelişmesin.”

01:15 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi halkımızı askerimizle karşı karşıya getirmek isteyenlerin oyununu bozmuş, kahraman Türk Ordusuna sahip çıkmıştır:

“Asker de bizim çocuğumuz, kimse askere bir şey yapmasın. Gerekli kanuni tedbir alınır. Kanuni hukuki uygulama yapılır.”

01:17 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi milletimizle askerimiz arasında fitne çıkarmaya çalışanların oyununu bozmuş, halkımızı Ordumuza sahip çıkmaya davet etmiştir:

“Sokaktaki asker çocukların üzerine gidilmesi yanlış olur, emre uyan gariban insan çoğu, o yüzden koruyucu olunsun, şiddetten sakınılsın.”

01:18 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi olayları yatıştırıcı açıklamalarıyla FETÖ’nün askerimize karşı oynadığı oyunu en akılcı şekilde bozmuştur:

“Olay şefkatle ve sakinlikle yatıştırılsın. Askerler sakin sakin kışlaya dönsünler, bundan sonraki adımlar hep şefkatle olsun.”

01:20 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi en akılcı üslupla halkımızı teskin ederek FETÖ’nün Ordumuza kurduğu tuzağı bozmuştur:

“Hiçbir yerde sokaktaki asker çocuklara karşı sert bir tavır olmasın, kucaklayıp kışlalarına götürsünler. Milletimizin asaletine bu yakışır.”

01:22 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi darbe karşıtı yaptığı açıklamalarıyla halkta infial oluşturmak isteyen provokatörlerin oyununu en akılcı şekilde bozmuştur:

“Böyle zamanlarda telaş meydana getirecek haberler yayılması doğru olmaz, hep itidal hep sakinlik esas olmalı.”

01:23 – 16 Temmuz 2016

 • Sayın Adnan Oktar, darbe gecesi FETÖ’nün oyununu bozan çok önemli açıklamalarından sonra A9 TV canlı yayınını kesmişlerdi. Adnan Bey hemen facebook üzerinden darbe karşıtı yayın yapmaya devam etmiştir:

01:49 – 16 Temmuz 2016